ocean

Pojďte s námi za unikátním dobrodružství do českých hor. Putování, které zabere 2 dny, začne první den před polednem a skončí druhý den odpoledne vás nadchne a nejen, že si odpočinete, ale vyjdete z něho jako noví lidé.

Naučíte se najít a uvolnit svůj skrytý talent a plně realizujete svůj potenciál. Každý z nás má talent, někteří lidé ho za celý život neodhalí. To je škoda, život proplyne jako voda…I voda nám bude příkladem.

POZOR! Váš potenciál realizujeme na konkrétních oblastech a činnostech z vašeho vlastního života. Žádné obecné rady u nás nehledejte. Vše aplikujeme na váš konkrétní případ. Povzneseme váš život, kdy skrze práci a činnosti, které děláte, projevíte váš nejvyšší potenciál. A to jak v profesním, tak v osobním životě.

Naučíte se také zvládat změny, zvládat neočekávané. Uprostřed změn rosteme. Změna s sebou přináší úspěch. Změna je radost. Beze změny není pokroku.

Budeme se toulat po horách, horskými údolími, budeme odhalovat tajemství přírody a vaše tajemství. Zažijete dobrodružství, na jehož konci dosáhnete pozoruhodné úrovně osobní a profesní seberealizace. Pozor! Zázraky neslibujeme. Vy musíte chtít!

V noci určitě někde přespíme, skvěle se i nasnídáte. Místo k přespání však vyplyne až ze samotného dobrodružství. Ale nebojte, venku to, pokud nebude chtít, nebude!

Zahrajeme si hry, kdo bude chtít si zasportuje nebo načerpá adrenalin na horských atrakcích.

Spolu s vámi vyřešíme nespočet situací. Máte před sebou zajímavou výzvu. Tato příležitost je zde pouze na jaře 2017.

MÁTE ZÁJEM O NEZAPOMENTULENÝ VÝLET?

A to vše za 2495 Kč za osobu!
Za pár (2 osoby) dokonce za 3995 Kč.

V ceně je zahrnuto ubytování (přenocování) a snídaně. Samozřejmostí je celodenní seminář, resp. workshop a trénink v jednom.

TERMÍNY

V ceně je zahrnuto ubytování (přenocování) a snídaně. Samozřejmostí je celodenní seminář, resp. workshop a trénink v jednom.