KING MENTORING A COACHING


Mým (naším) posláním je trvale pomáhat lidem a týmům nejen v realizaci cílů a jejich přeměnu na úspěch, plnění cílů, dotahování a objevování projektů, objevení Vaší životní cesty, vlastního já, ale také v efektivitě práce, rozvoji vztahů, rozvinutí nebo vyvinutí talentu; a vytvoření dokonalého prostředí či jakéhokoliv jiného nedostatku v oblasti pracovního a osobního života či fungování firmy, oddělení, pracovní skupiny apod.

Nejen, že Vám předávám vlastní zkušenosti, znalosti, navedu na správný směr, na správná řešení, možnosti, případy, nedostanete jen odborné rady, funkční strategie, podmětné nápady, kariérní, profesní, odborný růst. TO VŠE JE SAMOZŘEJMOST!

VY DOSTANETE SKUTEČNÝ VÝSLEDEK. PROSTĚ SI DÁM ZA CÍL, ŽE VÁS DOVEDU DO VYTYČENÉHO CÍLE! PROSTĚ BUDETE ÚSPĚŠNÍ. PŘIJDETE NA NÁPAD, ROZJEDETE PROJEKT, DOTÁHNETE KONEČNĚ PROJEKT, ZLEPŠÍTE MÉNĚ FUNKČNÍ ČÁSTI A PROCESY PROJEKTU, UDRŽÍTE SI RŮST...

Dotáhnu Vás do cíle v jakékoliv oblasti, při respektování Vaší odbornosti. Je tedy možné realizovat rovněž coaching, king coaching!


Jednoduše si představte, že pokud využijete této služby, budete úspěšní v čemkoliv, co si předestřete.


V ČEM JE MENTORING / COACHING PROSPĚŠNÝ PRO FIRMY, ODDĚLENÍ FIREM, MANAŽERSKÉ SKUPINY, PROFESNÍ SKUPINY?A Z TOHO VYPLÝVAJÍCÍ TRVALÁ PROSPERITA. UNIKÁTNOST V NEPŘETRŽITÉ PÉČI A DOVEDENÍ K VÝSLEDKU

A CO JE TŘEBA?

  1. Rozebrat a charakterizovat podrobně Váš dosavadní příběh (třeba určit mnoho detailů).
  2. Odhalíme Vaše cíle, záměry, postoje, silné stránky i mnoho skrytých vzorců.
  3. A začneme psát novou kapitolu. VÁŠ NEJLEPŠÍ PŘÍBĚH.
  4. Také se naučíte vidět za hranice vlastního já, mít produktivního ducha, vytvářet synergie a pozitivně ovlivňovat.

Základem mentoringu / coachingu JE VEDENÍ ve VAŠEM PROSTŘEDÍ


MŮŽETE MĚ KONTAKTOVAT KDYKOLIV

A naše profesní spolupráce bude pokračovat i po realizaci Vašeho úspěchu. Nejste pro nás důležití jen po dobu přímého mentorování! Následná péče (pokud nepůjde o nový mentoring či coaching) je SAMOZŘEKMĚ ZCELA ZDARMA!


POZOR!

Pokud nepřijdou výsledky po 1 měsíci (a Vy budete na vytčených cílech pracovat a věnovat se jim) VRÁTÍME VÁM VEŠKEROU DOSAVADNÍ INVESTICI.

JEDNOTLIVCI

Pro jednotlivce, včetně sportovců

ZÁLOHA: 1000 KČ

MENŠÍ TÝMY

Pro menší týmy (2 – 3 lidi)

ZÁLOHA: 2300 KČ

FIRMY

Pro firmy a větší týmy

ZÁLOHA: 3700 KČ

Není třeba vysokých částek. Platí se jen záloha. Následně je možno domluvit si jiný způsob další spolupráce na Vašem mentoringu /coachingu. Není třeba disponovat penězi.

P. S. Články na téma mentoring a coaching jednotlivců, týmů i firem budeme v hojném počtu zveřejňovat na našem facebooku.


AKCE PRO FIRMY

(PROJEKTOVÉ TÝMY, FIREMNÍ ODDĚLENÍ, PROFESNÍ SKUPINY)

Do 22. 11. 2016 JEDEN provozní den - běžně strávených 3 – 10 hodin (a navíc i další sms nebo telefonické konzultace) ZCELA ZDARMA. Nemáte co ztratit!