sluzby

KONZULTACE

Na řešení jakékoliv situace už nejste sami. S čímkoliv, co Vás v životě potká, Vám moc rádi pomůžeme. Nabízíme i DUO, Týmové a Měsíční konzultace.
Rádi se s Vámi setkáme osobně, po skype, případně promluvíme telefonicky.


SEMINÁŘE

1. Dobrodružství za potenciálem

Pojďte s námi za unikátním dobrodružství do českých hor. Putování, které zabere 2 dny, začne první den před polednem a skončí druhý den odpoledne vás nadchne a nejen, že si odpočinete, ale vyjdete z něho jako noví lidé.

Naučíte se najít a uvolnit svůj skrytý talent a plně realizujete svůj potenciál. Každý z nás má talent, někteří lidé ho za celý život neodhalí. To je škoda, život proplyne jako voda…I voda nám bude příkladem.


2. ODE DNEŠKA ÚSPĚŠNÝM ANEB VÁŠ ŽIVOT JAKO ÚŽASNÝ PŘÍBĚH

Je váš život plný dobrých úmyslů, ale ty jen zřídkakdy přecházejí ve skutečné činy? Nebo jste doposud ani nenalezli svou vnitřní motivaci? Změňte to! Záleží jen a jen na vašem odhodlání!

Po absolvování unikátní praktické show bude obohacovat druhé, naleznete svou vnitřní motivaci, budete vědět, co jsou jen dobré úmysly, co je cílevědomý život a co život, který má význam. A spousty další, jen stačí rozkliknout odkaz a dozvědět se více!


3. FIGR SHOW…a teď už finančně gramotní

Unikátní show, vám odhalí tajemství, jak se k penězům dostat, jak si je udržet a jak peníze dělají další a další peníze.

Zákony peněz jsou neměnné a univerzální. Jsou klíčem k většímu zisku, úsporám a celkovému úspěchu.


4. NEMOŽNÉ, UHNI, JÁ TO DÁM

Aneb se správným postojem za dokonalým úspěchem! Pokud chcete vyhrávat, musíme mít správný postoj! Interaktvní seminář se spoustou praktických ukázek. Show, které Vám ukáží Váš úspěch! Semináře jednou do měsíce ve středu a také v sobotu v listopadu a prosinci v Praze.


HELP TALENT

SVĚTLO SVĚTA SPATŘILA UNIKÁTNÍ SLUŽBA!
Hledáme talenty, kteří chtějí změnit život, mají svůj plán, vidí příležitost a chopí se jí. Vyznačují se mimořádně pozitivním přístupem, jsou oddáni svým cílům, pomáhají a podporují druhé, a něco malinko jim CHYBÍ.

TOMU JE STOP!
TO ZMĚNÍME!


PLÁN ŽIVOTA

Lidé se snaží zlepšit své životní podmínky, sami obvykle zlepšovat nechtějí. A proto zůstávají spoutaní. Učí se pouze těžkými životními ranami. Špatné zážitky je učí tvrdým způsobem a oni se pak mění, někdy k lepšímu, jindy naopak. Je mnohem lepší si svůj růst naplánovat. Sami se tak rozhodnete, v čem se chcete zlepšit, co se nyní naučíte, a cestu můžete sledovat vlastním tempem a s vnitřní motivací!

V plánu cílevědomého života rozebereme dopodrobna 5 oblastí: PŘÍSTUP, MÍRU, CÍLE, DISCIPLÍNU A DŮSLEDNOST.
Co máte v plánu rozvoje za rok, za dva, za pět, za 10let?


KING MENTORING

Nejen, že Vám předávám vlastní zkušenosti, znalosti, navedu na správný směr, na správná řešení, možnosti, případy, nedostanete jen odborné rady, funkční strategie, podmětné nápady, kariérní, profesní, odborný růst. TO VŠE JE SAMOZŘEJMOST!

VY DOSTANETE SKUTEČNÝ VÝSLEDEK. PROSTĚ SI DÁM ZA CÍL, ŽE VÁS DOVEDU DO VYTYČENÉHO CÍLE! PROSTĚ BUDETE ÚSPĚŠNÍ. PŘIJDETE NA NÁPAD, ROZJEDETE PROJEKT, DOTÁHNETE KONEČNĚ PROJEKT, ZLEPŠÍTE MÉNĚ FUNKČNÍ ČÁSTI A PROCESY PROJEKTU, UDRŽÍTE SI RŮST, ZVÝŠÍTE OSOBNÍ I KARIÉRNÍ RŮST BEZ OHLEDU NA TO, ZDA JSTE ZAMĚSTNANCI, PODNIKATELÉ, MANAŽEŘI, MAJITELÉ FIREM, VEDOUCÍ ODDĚLENÍ, TOP MANAŽEŘI ČI ŘEDITELÉ FIREM NEBO TŘEBA STUDENTI, KTEŘÍ VĚDÍ, ŽE JE TŘEBA OBOHATIT TENTO SVĚT VAŠIM NÁPADEM.